خرید ملک در ترکیه

دلایل خرید ملک در ترکیه

با خرید ملک در ترکیه زندگی در آب و هوایی عالی در شهرهایی سرشار از شور زندگی میان قلب ارتباطی آسیا و اروپا را تجربه کنید. 

موقعیت استراتژیک این کشور، بدلیل بازار گسترده ومتنوع وفرصت های تجاری زیاد همراه باقوانین سرمایه گذاری کارآمد و مناسب در بستر اقتصادی پویا و پیشرفته باعث شده تقاضای همیشگی  برای خرید ملک در ترکیه وجود داشته باشد.

با خرید ملک در ترکیه، در کشوری با ساعات کاری متعادل، شما در فرهنگی نزدیک به فرهنگ بومی ایرانی و در فاصله ای کوتاه از سرزمین مادرزادی خود زندگی خواهید کرد و بدون نیاز به ویزا و با هزینه های بسیار پایین از امکاناتی پیشرفته مشابه اروپا بهره خواهید برد.


ترکیه در قلب خاورمیانه، بین اروپا و آسیا قرار دارد، این باعث می‌شود که با خرید ملک در ترکیه دسترسی به مناطق دیگر منطقه داشته باشد. به علاوه، شهرهای مختلف ترکیه برای دیدن مکان‌های تاریخی، مسافرت و گردشگری در ترکیه مناسب هستند.

ترکیه کشوری با تاریخ و فرهنگ بسیار غنی است که در اوایل سال 2000 با اصلاحات اقتصادی و سیاسی خود، به یکی از جوانترین و پویاترین اقتصادهای جهان تبدیل شده است.خرید ملک و  زندگی در ترکیه مزایای منحصر به فردی دارد که از جمله آب و هوای مطبوع، زندگی در مرزهای آزاد، امکانات تحصیلی بین المللی، بهداشت و درمان با متد روز، آرامش دسترسی به انواع مناطق برای زندگی، تحصیل و گردشگری می باشد.

go-to-turkey-Traveling to Istanbul-Turkey- Staying in Istanbul-Turkey- Studying in Istanbul-Turkey- Buying a house in Istanbul-Turkey; لوگوی وطنداش; خرید ملک و خانه در ترکیه; استانبول انتالیا الانیا ازمیر انکارا
go-to-turkey-Traveling to Istanbul-Turkey- Staying in Istanbul-Turkey- Studying in Istanbul-Turkey- Buying a house in Istanbul-Turkey; لوگوی وطنداش; خرید ملک و خانه در ترکیه; استانبول انتالیا الانیا ازمیر انکارا

خرید ملک در ترکیه

چرا خرید ملک در ترکیه؟

زندگی در آب و هوایی عالی در شهرهایی سرشار از شور زندگی میان قلب ارتباطی آسیا و اروپا تقاضای همواره برای خرید خانه در ترکیه با موقعیت استراتژیک این کشور و
بیشتر بخوانید
خرید ملک در ترکیه

مراحل خرید ملک در ترکیه

وکیل رسمی ترکیه و شهروندی و اقامت ترکیه

برای خرید ملک در ترکیه، بهتر است به‌ صورت حضوری ملک را از نزدیک ببنید و سپس اقدام به خرید، عقد قرارداد و انتقال مالکیت بفرمایید. همچنین برای وکالت خرید ملک در ترکیه لازم است که شرایط خرید کاملا مشخص باشد و از فردی که به وی وکالت می‌دهید، مطمئن باشید. همچنین به‌دلیل سوءاستفاده افراد زیاد از هموطنان حتما توصیه می‌کنیم از افرادی که قول خرید مسکن بدون نیاز به تایید مراجع قانونی ترکیه را می‌دهند، دوری کرده و از یک متخصص مسکن یا وکیل مهاجرت مجرب کمک بگیرید..

مراحل  خرید ملک در ترکیه به شرح زیر است:

  1. جستجو و انتخاب ملک و تایید صلاحیت حقوقی ملک
  2. افتتاح حساب بانکی ترکیه و واریز پول به حساب خریدار
  3. تعیین ارزش‌ ملک مورد خرید در ترکیه و دریافت تأییدیه ازکارشناس دولتی ترکیه
  4. نقل و انتقال سند (تاپو) در دفتر اسناد رسمی (نوتر)
  5. انتقال پول از حساب خریدار ملک در ترکیه به حساب فروشنده
  6. دریافت سند مالکیت یا تاپو
  7. درخواست اقامت یا تابعیت ترکیه از اداره مهاجرت با توجه به مبلغ ملک خریداری شده در ترکیه

 

کمیسیون مشاور املاک برای خرید ملک در ترکیه

کمیسیون مشاور املاک برای خرید ملک در ترکیه، ۱۸% (مالیات بر ارزش افزوده) + ۲% از قیمت ارزش مسکن است. که به‌صورت جداگانه از فروشنده و خریدار دریافت می‌شود. البته امکان نوشته شدن قرارداد و محاسبه کمیسیون مشاور املاک به‌صورت ۴% از قیمت کل مسکن، و دریافت آن از فروشنده یا خریدار هم وجود دارد.البته در صورت خرید ملک نوساز، از پرداخت این مالیات معاف هستید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
× پیام دهید