کمک درسی رایگان برای امتحانات بچه ها در ترکیه

کمک درسی رایگان برای امتحانات بچه ها در ترکیه از نیازهای اساسی فرزندان محصل مهاجران است و در این مطلب یکی از کمک درسی های رایگان ترکیه که خود معلم های ترک نیز برای آموزش و تهیه سوال استفاده می کنند را معرفی می کنیم.

ترکیه از جمله کشورهایی است که در دوران کرونا محتوای درسی آنلاین بسیار قوی و بروزی داشت. دانش آموزان در ترکیه با حجم بسیاری از کمک درسی های آنلاین حتی قوی تر از مدرسه آموزش دیدند.

سایت کمک آموزشی رایگان در ترکیه

Model Eğitim

سایت کمک آموزشی رایگان در ترکیه

سایت www.modelegitim.com علاوه بر کتابهای کمک درسی در داخل سایت کتابخانه بزرگی شامل کتاب های کمک درسی رایگان قابل تمرین کردن بصورت آنلاین از کلاس اول تا کلاس دوازدهم است. برای تمام سوالات جواب کامل ویدیویی وجود دارد. طراحی ساده و استفاده آسان از این سایت را برای کودکان گروه ابتدایی نیز کاربردی کرده است.  

برای استفاده از کتابخانه این سایت کمک درسی رایگان وارد لینک زیر شوید و روی باند نارنجی رنگ با فلش سبز کلیک کنید.

https://www.modelogretmen.com/

کتابخانه به راحتی دانلود می شود. سپس از دانلودهای خود فایل دانلود شده را براحتی نصب و اجرا نمایید.

سایت کمک آموزشی رایگان در ترکیه

پس از نصب کتابخانه صفحه ای باز می شود کنار آن منوی بازشونده ای وجود دارد که می توانید مقطع مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب مقطع می توانید کتاب درس مورد نظر را دانلود نمایید و معمولا برای هر درس حداقل دو کتاب کمک درسی رایگان وجود دارد. 

در این سایت کمک درسی رایگان ترک پاسخ تک تک سوال ها توسط معلم های با تجربه بصورت ویدیویی موجود است. شما با دسترسی به این سایت و موارد دیگری که در پستهای دیگر معرفی خواهیم کرد، از گرفتن معلم خصوصی بی نیاز می گردید. 

tongucakademi

tonguc-akademi-vatandash-turkey

لازم به ذکر است دنیای آزاد اینترنت در ترکیه علاوه بر این سایتهای کمک درسی رایگان در یوتیوب کانالهای تخصصی برای تمام مقاطع سنی وجود دارد که یکی از معروفترین آنها کانال https://www.youtube.com/tongucakademi  می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
× پیام دهید